Бесплатни online курсеви за наше ученике

Захваљујемо се образовној институцији IT Academy која је у сарадњи са  компанијом LINK group обезбедила бесплатне онлине курсеве Енглеског језика за наших пет ученика, те им на тај начин пружила прилику да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика и да постану што успешнији у даљем образовању а касније и у послу.

Наставнице енглеског језика су по заслузи ученика одабрале следеће ученике који ће похађати ове курсеве:
  • Марко Чворовић, 5.разред
  • Никола Јовановић, 5.разред
  • Димитрије Петковић, 8.разред
  • Зоја Стевић, 8.разред
  • Марко Николић, 8.разред

Још једном се захваљујемо компанијама IT Academy и LINK group које су препознале значај учења Енглеског језика те позивамо све ученике да се активно укључе у усавршавање свог знања овог страног језика како би себи отворили што више могућности за даље обрзаовање и развој каријере.